KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14996115

nr 1499 6115

Carl Veilsö. "Kullaberg". Signerad, daterad 1937. Olja på duk, 44x63 cm, yttermått inklusive ram: 64x84 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 20:56:06